4 powody dlaczego warto zorganizować przyjęcie poza domem…

utworzone przez | sie 13, 2021 | Poradnik | 0 komentarzy

Czy nadal warto organizować przyjęcia w domu? Jeżeli planujesz zaprosić grono przyjaciół, a Twoje mieszkanie jest za małe zdecydowanie pomyśl, o tym czy samodzielnie chcesz organizować imprezę okolicznościową, czy potrzebujesz wsparcia. Poczuj się swobodnie i ciesz się chwilą! Oto 4 powody dlaczego warto zorganizować przyjęcie poza domem

Impreza okolicznościowa

Przez lata przyjęcia okolicznościowe organizowano w domach, co było wielkim wyzwaniem poprzedzonym wielogodzinnymi przygotowaniami. Nierzadko pojawiały się myśli czy wszyscy się pomieszczą przy stole, czy nie zabraknie krzeseł, ile kompletów zastawy, kto będzie obsługiwać gości. Niezbędnym było ustalić menu lub przygotować przekąski, posprzątać mieszkanie, zrobić zakupy. Cała lista spraw organizacyjnych! 

Przyjęcia okolicznościowe

Sala na wynajem i profesjonalna organizacja imprez

Zorganizujesz chrzciny, komunie, przyjęcie weselne, 18-ste czy 30-ste urodziny nie martwiąc się o ilość miejsca i inne detale. Niekoniecznie musisz wynajmować standardowe sale bankietowe. Na warszawskiej mapie sal bankietowych i ciekawych miejsc na wynajem działają obiekty w niestandardowych budynkach typu sala bankietowa GoParty.pl zbudowana na wzór szklarni. Miejsce funkcjonalne, nowoczesne i… czynne całą dobę. Aranżacja sali pozwala na zorganizowanie imprezy firmowej w wielu motywach przewodnich.

Sala GoParty.pl przy ulicy Wirażowej

Nowoczesna i wyposażona sala bankietowa

Odpowiednia powierzchnia pozwoli na zaproszenie wszystkich planowanych gości. W ofercie sali GoParty.pl jest do 50 os. miejsc siedzących lub do 70 os. miejsc stojących dla przyjęcia typu cocktail party. Wartością dodatnią w sali na wynajem jest parkiet taneczny i nagłośnienie. W przypadku wniesieniu własnego jedzenia lub cateringu dostępne jest dedykowane miejsce na rozstawienie bufetu z daniami ciepłymi i przekąskami. Ponadto, w sali na wynajem GoParty.pl na życzenie gości przedstawiamy propozycje menu od firm cateringowych, z którymi współpracujemy. Szukasz sali do organizacji chrzcin/komunii? Zobacz naszą propozycję.

Profesjonalna obsługa…wszystko w jednym miejscu

My zapewniamy kompleksową obsługę, a Ty cieszysz się wygodą i oszczędnością czasu! To chyba jeden z najważniejszych argumentów przemawiających za organizacją przyjęcia poza domem. Profesjonalna obsługa doradzi i przedstawi ofertę cateringową, przygotuje dekoracje stołu, zadba o detale, które wpłyną na klimat i atmosferę miejsca. Zadba o ustawienie sali, zgodnie z potrzebami Organizatora czy posprząta po przyjęciu. Ponadto sale bankietowe zajmujące się profesjonalną obsługą imprez dysponują szeroką bazą podwykonawców zajmujących się obsługą imprez. Tym samym w jednymi miejscu pełna realizacja usługi! 

Bawisz się świetnie!

Możliwość spędzenia czasu z goścmi. Korzystasz z uroczystości na 120%…

Urokliwa lokalizacja

Dogodna lokalizacja i okolica. Sala GoParty usytuowana jest w dogodnej lokalizacji przy ul. Wirażowej 124 w Warszawie, dojazd z Centrum zajmuje ok. 25 min. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że wychodząc z sali na zewnątrz mamy do dyspozycji teren zielony, przygotowaną strefę wypoczynku z miejscem na stacje grill i lub inne atrakcje. Odpoczynek wśród starych drzew sprawia, że przyjęcie nabiera dodatkowego uroku. Goście mogą zaczerpnąć świeżego powietrza i czuć się swobodnie, a dzieci mają możliwość bawić się na dworzu. Dodatkowym atutem jest bezpłatny parking dla gości bezpośrednio przy budynku. To bez wątpienia ważne detale, które sprawiają, że organizacja jakiejkolwiek uroczystości jest przyjemna. 

Wszystkie sprawy organizacyjne w przypadku realizacji komunii, chrzcin, urodzin, przyjęć weselnych i innych przyjęć okolicznościowych zajmują mnóstwo czasu, zatem warto oddać organizację w dobre ręce!