CATERING

Wspólnie z szefami kuchni firm cateringowych przygotowaliśmy kilka wariantów dań ciepłych, zimnych płyt a nawet menu grillowego.

ZESTAWY OBIADOWE

Ciepłe posiłki

To zestawy składające się z dwóch dań. Zupy i drugiego dania z wybranymi dodatkami. Obowiązkowa opcja w przypadku organizacji imprez formalnych i nie tylko.

Catering obiadowy serwowany jest w bemarach i podgrzewaczach, które utrzymują odpowiednią temperaturę dań przez 3-4 godzin.

Obligatoryjnie w tej opcji występuje obsługa kelnerska, która dba o zapewnienie dostępu do zastawy stołowej dla gości, poprawne działanie urządzeń utrzymujących temperaturę oraz uprzątnięcie zużytej zastawy po serwisie.

zestawy obiadowe sala warszawa mob

ZIMNA & CIEPŁA PŁYTA

Finger Food i nie tylko

To świetna opcja – cateringu w formie przekąsek – na niezobozwiązuje przyjęcie w gronie rodziny i znajomych lub na nieformalne spotkanie firmowe.

Zestawy skomponowane są w taki sposób, by odpowiadały wybranej okazji. Część z nich posiada w swoim menu sałatki i przekąski, które są świetnym dopełnieniem cateringu obiadowego lub jako samodzielna forma poczęstunku dla gości.

Zestawy serwowane są z wykorzystaniem szklanej zastawy stołowej – misy, tace, foremki lub w jednorazowych papierowych pojemniczkach.

sala do wynajecia warszawa

POTRAWY Z GRILLA

Czas na grilla!

Catering grillowy to świetna opcja szczególnie w okresie wiosennym i letnim. Kiedy pogoda sprzyja grillowaniu, zaserwuj sobie i swoim gościom ciepłe posiłki prosto z grilla. W ofercie dwa zestawy menu grillowego – mięsny i wegański.

Nasz zestaw grillowy składa się z profesjonalnego gazowego grilla gastronomicznego obsługiwanego przez kucharza i kelnera, pełniącego również rolę pomocy kuchennej.

Serwis odbywa się z wykorzystaniem jednorazowej zastawy stołowej. To talerzyki, kubeczki i sztućce jednorazowego użytku.

sala na impreze firmowa warszawa

DESERY & NAPOJE

Coś na słodko

Na przyjęciu nie może zabraknąć słodkości. W naszej ofercie znajdziesz ciasta oraz bezy. Do tego, na specjalne życzenie oferujemy kompleksowy serwis herbaciano kawowy.

Na sam koniec wybierz zimne napoje. Znajdziesz u nas zarówno napoje niegazowane, w tym naszą autorską wersję lemoniady cytrynowej serwowaną w ośmio litrowym słoju, soki ale także napoje gazowane, takie jak Coca Cola, Sprite czy Fanta.

Wybierz – a my je dla Ciebie zapewnimy.

Warunki zamówienia

ZASTAWA STOŁOWA

Zamawiając catering u nas, nie musisz martwić się zastawą stołową. Zapewniamy pełen zestaw dopasowany do liczby gości w cenie cateringu.

OPŁATA REZERWACYJNA

Lokal pobiera jednorazową opłatę rezerwacyjną w kwocie 300pln netto, za usługę organizacji cateringu.

MENU

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać pełne menu na wybrane zestawy.